• BALIK TUTKUNLARI ARNAVUTKÖY’DE BULUŞUYOR
  • BALIK TUTKUNLARI ARNAVUTKÖY’DE BULUŞUYOR
   İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği (İSOBDER) ve İstanbul Uluslararası Arena Balık Avı Yarışmaları (IIAFC ) organizasyonuyla İstanbul Uluslararası Turna Balığı Yarışması Arnavutköy’de düzenlenecek.
   16 Eylül 2022 14:49
   Son Güncelleme:16 Eylül 2022 14:49
   zafer yılmaz
   958

   BALIK TUTKUNLARININ BULUŞACAĞI YARIŞMANIN DETAYLI BİLGİLERİ HAKKINDA YAPILAN AÇIKLAMA AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

   Sürdürülebilir Balıkçılık, Çevre ve Sucul Alanların korunması ilkesini benimsemiş, Tarım Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü, Arnavutköy İlçe Müdürlüğü ve Büyükçekmece İlçe Müdürlüğü birlikteliği ile İstanbul iç sularımız ve denizlerimizde gerçekleştirdiğimiz birçok koruma ve denetim faaliyetlerimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

   Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerine önem veriyoruz. Bu alanda Altınokta Körler Vakfı ve Türk Kalp Vakfı ile birlikte İstanbul Boğazında çeşitli faaliyetler gerçekleştirmekteyiz.

   Milli Eğitim Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ile birlikte Öğretmenlerimize, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrencilerine ve Orta dereceli Okullarımızda Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğa Kampçılığı eğitim faaliyetleri gerçekleştirilerek yeni neslimizin Doğa bilincine sahip bireyler olması için çalışıyoruz.

   IIAFC - International Istanbul Arena Fishing Competitions Başlığı altında gelenekselleşmesi planlanan deniz ve iç sularımızda düzenleyeceğimiz bir dizin Balık yakalama yarışmasının ilki olan IIPFC – Istanbul International Pike Fishing Cup 7-8-9 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Terkos Gölünde gerçekleştirilecektir.

   Ülkemizde yarışma konsepti adına ilkleri yaşanacağı, dostlukların pekiştirildiği ve yeni dostlukların kurulacağı sıcak ortamda katılımcı olmaktan memnun olacağınız keyifli bir yarışma organize etmiş bulunuyoruz.

   7,7 kilometre kare alanda 50 Bot ile gerçekleştirilecek olan yarışmada kullanacağınız Apple Store ve Google Play üzerinden telefonlarınıza ücretsiz indirip kullanacağınız hakem ihtiyacı gerektirmeyen ve yakalanan balığın fotoğraf çekiminden sonra hemen suya iade edilmesi sebebi ile balık ölümlerini engelleyecek olan bir yazılım gerçekleştirdik.

   Mevcut kapalı devre yarışmalardan farklı olarak ülkemiz ve tüm dünyada kullanılarak anında yarışma skorlarına erişim sağlanacak ve favori işaretlenen takım balık yakaladığında favori seçen kişi mesajla bilgilendirilecek ve takımın sıralamadaki değişen yerini anında görebilecek.

   Planlanan ve Gerçekleşecek yarışmalar hakkında birçok bilgi ve detaylara yazılım menülerinden ulaşabileceksiniz.

   Siz değerli dostlarımız ile birlikte keyifli bir yarışma yaşamanın heyecanı ile hazırlanıyor ve sizlerin katılımlarını bekliyoruz.

   Yarışmacı son başvuru tarihi                       : 20.09.2022 Saat: 23:59

    

   Yarışmacı listesinin yayınlanması              : 22.09.2022

    

   Katılım bedeli ödeme son günü                               : 27.09.2022 Saat: 17:00

    

   Yarışmacı kesin liste yayın tarihi                               : 28.09.2022

    

   İletişim                 : 0507 472 8690

                                  : 0532 059 3497

    

   Saygılarımızla

   IIAFC – İstanbul Uluslararası Arena Balık Avı Yarışmaları

   İSOBDER – İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği

   Yorum Yazın